A Kroki Stúdió építész, belsőépítész tervezőt keres

Feladatok:

  • Koncepciótervek, kiviteli tervek készítése.

  • Látványtervek, prezentációk és műszaki rajzok alkotása.

  • Kapcsolattartás a megrendelővel, kivitelezővel, és partner cégekkel.

  • Egyeztetéseken való részvétel.

Feltételek:

  • Építész, építőművész diploma.

  • Komplex tervezési projektekben szerzett 2-3 év tapasztalat.

  • ArchiCAD magabiztos használata.

Előnyt jelent:

  • SketchUp (vagy egyéb modellezőprogram) ismerete.

  • Látványtervező szoftverek ismerete.

  • Projektvezetési gyakorlat.

  • Angol nyelvismeret.

Jelentkezés: kroki@v.krokistudio.hu email címre küldött önéletrajzzal és portfólióval (max 5 MB),

A Kroki Stúdió építész, belsőépítész gyakornokot keres

Feladatok:

Feltételek:

  • Építész, építőművész BA diploma vagy folyamatban lévő MA tanulmányok.

  • ArchiCAD használata.

Jelentkezés: kroki@v.krokistudio.hu email címre küldött önéletrajzzal és portfólióval (max 5 MB).

05.jpg